Polecane posty

No to będzie jazda

Matko jedyna! Wieje, piszczy i huczy już trzeci dzień. Spać przez to nie mogę. Zazwyczaj śpię bardzo czujnie i byle odgłos mnie budzi. A to! Umrę z braku snu.


Nie zachęca ta pogoda do wychodzenia z domu. Niestety nie mamy wyjścia. Pora załadować się do samochodu i pod wiatr gnać po nową dostawę ceramiki. Mam nadzieję, że warunki nie będą już gorsze. No, i że mój wysiłek nie pójdzie na marne.


Ciekawa jestem czy nowy wzór i nowa forma Wam się spodobają. Mnie przypadły do gustu od pierwszego wejrzenia. Jak będzie z oceną innych zobaczymy. Grunt to być dobrej myśli. No to jedziemy! 


A Was zostawiam z hiacyntami, które przy tej pogodzie przypominają, że mimo wszystko wiosna znów nadejdzie. Miłego dnia życzę. 
Komentarze

 1. Lilla, uwazaj na siebie! Choc to latwo tak gadac na odleglosc..
  Piekne te naczynia-jardiniery..

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę szerokiej i odśnieżonej drogi! Współczuję, że musisz dzisiaj wyruszać w trasę, ja mam dzisiaj przez Połówka wydany zakaz opuszczania lokum, więc byłam po cichutku na 10 minutowym spacerku i siedzę w domku, żeby nie podłapać jakiegoś przeziębienia.
  serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Hiacynty w nowej ceramicznej donicy wyglądają bardzo dostojnie:) Snu życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój hiacynt zakwitnie akurat na Święta ;-) Chociaż... może jednak wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie dokładnie taka sama pogoda.Ksawery nikomu nie odpuści,ja dziś wreszcie przespałam całą noc,nawet zaspałam hihi :) Jak Ciebie znam to z całą pewnością będziemy zachwycone nowymi rzeczami. Ja ze swej strony życzę Ci szerokiej i spokojnej drogi!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest paskudnie, ale podobno tylko do jutra, także damy radę. ;) Ceramika z gwiazdką śliczna ;) Chociaż dla siebie bym wolała odwrotnie te kolory biała z czarną gwiazdą ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uciekaj z tą wiosną , jeszcze zimy nie było :-)) Uważaj na drodze , bo warunki paskudne i koniecznie czekamy na zdjęcia nowości ! :-))

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo jestem ciekawa - love ceramika! A co do pogody - mam lęki w takie dni jak ostatnio... im człowiek starszy tym więcej fobii się odzywa;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pogoda masakryczna!Dopiero co nam prąd włączyli;/
  szerokiej drogi!;)

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie zima już jest i mam jej dość! Masz rację Lilla- patrząc na kwitnące kwiatki myśli się optymistycznej. Jest nadzieje, że kiedyś.... będzie wiosna. Spokojnej grogi Wam życzę, bo na drogach jest ciężko.... Uściski serdeczne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home