Polecane posty

Drobny lifting

Dziś chcę napisać o drobnych ale istotnych zmianach. Lifting nie dotyczy moich poczynań wnętrzarskich. Związany jest za to z moim internetowym lokum, czyli blogiem, sklepem, kontem na Facebooku oraz na Instagramie. Od czasu do czasu i tutaj trzeba coś zmienić żeby iść z duchem czasu.
 
 
Nie wiem czy zauważyliście ale w sierpniu zmieniłam i ujednoliciłam logo. Uznałam, że dobrym rozwiązaniem będzie wprowadzenie tego samego formatu we wszystkich czterech miejscach. Najistotniejszy był jednak w tym przedsięwzięciu sklep. Cała reszta jest mu bowiem podporządkowana.
 
 
W momencie uruchomienia sklepu, czyli trzy lata temu nie miałam czasu na ogarniecie wszystkiego. Ba, nawet pomysłu nie miałam. Pierwsze sklepowe logo wykonałam sama więc nie było to profesjonalne a raczej chałupnicze dzieło. Blog był założony dużo wcześniej i żył w zasadzie swoim życiem.
 
 
Szybko się jednak okazało, że czasowo nie ogarnę prowadzenia dwóch oddzielnych blogów: osobistego i sklepowego. Naturalną koleją rzeczy stary blog przejął obie funkcje. Do tego pojawił się Instagram i było już pewne, że trzeba to z sobą połączyć za pomocą graficznego elementu.
 
 
Tylko, że tym razem już postawiłam na profesjonalny projekt. Zwróciłam się z propozycją jego wykonania do Magdy, która prowadzi bloga Madiva Creative. Okazało się, że w zasadzie jesteśmy sąsiadkami a Magda jest jedną z najsympatyczniejszych i uczynnych osób, jakie było mi dane poznać.
 
 
Przygotowała w ekspresowym tempie kilka propozycji, z których wybrałam ten, który moim zdaniem pasował najbardziej. Zgodnie z moim życzeniem w wersji black&white z drobnym elementem w kolorze fuksji. Elektroniczna wersja dotarła do mnie szybciej więc nowe logo zagościło w sieci już miesiąc temu.
 
 
Magda na tym nie poprzestała. Znalazła świetną drukarnię i przygotowała dla mnie nowe zawieszki towarowe i wizytówki. Piękne, eleganckie ale równocześnie proste w formie i do tego dwustronne. Logo i wzór na odwrocie zapadają w pamięć. Prawda, że prezentują się świetnie? 
 
 
Jestem zachwycona i serdecznie dziękuję. Ale to nie jedyne projekty Magdy. Tworzy również autorskie plakaty, tkaniny i dekoracje. Część z nich możecie znaleźć w ofercie Kokon Home. Wszystkich, którzy jeszcze nie znają tej kreatywnej kobiety zapraszam na jej:
bloga - TUTAJ
Instagrama - TUTAJ
Facebooka- TUTAJ 
 
Możecie również sprawdzić jak praca Magdy prezentuje się u mnie:
Sklep - TUTAJ
Facebook - TUTAJ
Instagram - TUTAJ 
 
 

Komentarze

 1. Świetny pomysł! Jeżeli połączyłaś sklep, instagrama i bloga jedną spójną rzeczą, to tylko wyjdzie Ci to na dobre :) Co do wizytówek i ogólnie projektu Magdy, są świetne! Bardzo podobają mi się takie proste, klasyczne wizytówki. Dużo łatwiej mi je zapamiętać, no i wydają mi się bardziej eleganckie i profesjonalne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobre rozwiazanie, marka dzieki temu bedzie widoczna i rozpoznawalna i przede.wszystkich od razu kojarzona tylko z Pania :-* pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne zmiany. Na pewno korzystnie wpłyną na rozpoznawalność :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lifting zdecydowanie wyszedł na plus, teraz wszystko wydaje się przejrzystsze i bardziej dopasowane. Sądzę, że przełoży się to na lepszą oglądalność bloga i profilów społecznościowych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lillu, bardzo dziękuję za miłe słowa :) Starałam się zawrzeć w tym projekcie wszystko to o czym rozmawiałyśmy. Mam nadzieję, że to logo nie tylko dobrze uspójni Twoje miejsca w sieci, ale również podkreśli charakter Twojej marki i będzie jednoznacznie z nią kojarzone :)
  Pozdrowienia serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Swietny projekt i w pelni oddaje Twoją estetyke, ktora uwielbiam na IG. Powodzenia !
  Clara || Interiors Design di Clara

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zawsze prostota się sprawdza! Piękne, eleganckie i bardzo profesjonalne! Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękno tkwi w prostocie, a logo rzeczywiście zapada w pamięć. Dobra robota!

  OdpowiedzUsuń
 9. piękna wizytówka....wygląda profesjonalnie i elegancko....

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudne zawieszki i wizytówki!!!!!!Może mi podpowiesz gdzie kupić takie przepiękne ołówki, już od dawna mi się mażą......

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home