Polecane posty

Dzień Mini Cen I

Rusza pierwsza z moich propozycji w ramach projektu promocyjnego "Dzień Mini Cen". Wiecie, że skierowany jest głównie do moich czytelniczek i stałych klientów. Staram się wybrać towar, który może być dla Was interesujący, chociaż oczywiście nie jestem w stanie tego przewidzieć w stu procentach. Każdemu podoba się coś innego i ma zapotrzebowanie na zupełnie inne przedmioty. Ceny tych wybranych towarów są wyjątkowo niskie i obowiązują tylko i wyłącznie w tej promocji. Traktuję to bowiem jak pewnego rodzaju rocznicowy give away.


Dziś wystawiam świece znanej już chyba nie tylko w Europie marki Tinek K Home. Słynie z prostoty i sięgania do tradycyjnego rękodzieła. Miałam przyjemność osobiście poznać połowę autorskiego duetu.  Firma została założona w 1999 roku przez Tine i jej męża Jacoba. On w tej chwili spędza sporo czasu poza granicami dopilnowując działań rękodzielników. Ona trzyma ster w siedzibie firmy.


A ciekawostką jest fakt, że wśród kilkunastu zatrudnionych pracowników jest aż trzech Polaków. Przemili i bardzo uczynni chłopcy. Dzięki ich staraniom udało nam się niemal cały towar dowieźć do domu bez szwanku. Ucierpiały  tylko dwie białe miski ceramiczne, ale za to te największe. Przyznaję, że płakałam jak dziecko nad tymi skorupami. 


Świece mają wyjątkowy orientalny zapach Morrocan Rose. Mimo swej prostoty są niezwykle dekoracyjnym dodatkiem. Zresztą widać je na wielu moich zdjęciach, bo bardzo je lubię. Nie tylko ja, bo są chyba stałym elementem fotografii na bardzo wielu zagranicznych, głównie skandynawskich blogach. Kto lubi tego typu miejsca, wie o tym doskonale.


Do wyboru macie dwie różne wielkości: S i L. To są w sumie drobne przedmioty więc wystawiam po kilka sztuk. Ilość sprzedawanych w DMC rzeczy jest zależna od ich rodzaju i moich stanów magazynowych.  Świece możecie w specjalnej cenie nabyć dziś do godziny 24, albo do wyczerpania zapasu. Produkty znajdziecie w zakładce "Dzień Mini Cen", widocznej na pasku menu w Kokon Home
 

Życzę Wam wszystkim udanego weekendu i mam nadzieję, że moja propozycja się Wam spodoba. Zapraszam serdecznie!
Komentarzeinstagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home