Polecane posty

Na odwrót

Czarno na białym, czyli w sposób oczywisty, niewątpliwie, jasno, niezbicie. Nadszedł grudzień a z nim zima. Jeszcze nie jest śnieżna ale już zmroziło. Teoretycznie to kolorystycznie moja pora, bo albo biało, albo czarno, albo szaro! Niestety zazwyczaj byle jak i zimno :) Czy się ją lubi czy nie ignorować  jej nie sposób. Trzeba się z nią na nowo oswajać.


Mimo, że ta kalendarzowa rozpocznie się dopiero 21 grudnia. To najkrótszy dzień w roku, który  trwa 7 godz. 42 min i jest krótszy od najdłuższego o 9 godz. i 4 min.  Prawie dziesięć godzin bez słońca. Jak tu się nie zdołować? Pocieszające jest tylko to, że od tego dnia do końca astronomicznej zimy pozostaje tylko 88 dni.


Chyba sobie zrobię kalendarz wiosennego oczekiwania :) I z przyjemnością będę wykreślać dzień po dniu. W tej chwili mam tylko zimową "wystawkę". Co prawda moja dekoracja jest trochę na odwrót bo biało na czarnym ale i tak dowodzi tego samego. A właściwie biało na czarnym na białym :). Ściana jako trzeci plan. 


Przypominam, że do 10 grudnia czekam na wasze zdjęcia z propozycjami świątecznych dekoracji. Szczegóły TUTAJ. Nagroda wyjątkowa!
Komentarze

 1. Czy czarno na białym, czy biało na czarnym, u Ciebie oba zestawienia są przyjemne dla oka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam te Twoje czarno-białe aranżacje ! Klas i smak. A kubek w paski ...ach choruję na niego !!!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na brak słońca najlepiej palić świece! Człowiek potrzebuje światło. Potrzebne jest do przyswajania witaminy D, bez niej markotniejemy, stajemy się smutni i ogólnie mamy humory pod psem...
  Ogień, nawet taki nieduży pobudza hormony szczęścia...
  Także palmy świece! (byleby tylko nie schajcować przy tym coś więcej.. hihi!)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zawsze jakieś umilacze po domu rozstawiam ;-) bo brak słońca bardzo mi doskwiera ;-(
  A czasami coś " na odwrót " chychodzi lepiej, niż od dawna ustalony schemat a Twoja dekoracja jest tego doskonałym przykładem.
  Pozdrawiam Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 5. oj, ja też cierpię z powodu ograniczonego słoneczka. A zimę lubię jedynie za Święta, karnawał i śnieg w górach :)
  Pozdrawiam,
  Basia

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home