Polecane posty

Dlaczego nie?

Zauważyłyście pewnie, że postanowiłam zgłosić, po niemal czterech latach, swojego bloga do konkursu "Blog Roku 2013". Od pewnego czasu na pasku bocznym widnieje logo strony organizatora, na której możecie sprawdzić o co chodzi i obejrzeć blogi zgłoszone w tym roku. Ja swój zgłosiłam w zupełnie innej kategorii, niestety organizatorzy przenieśli mojego bloga do kategorii "profesjonalne i firmowe" więc szanse mam raczej nikłe. Mimo to mam odwagę prosić wszystkich moich czytelników o oddanie głosu w II etapie konkursu. 

Chcesz zagłosować, wyślij SMS o treści F00209 
na numer 7122

Koszt takiego SMS-a to 1,23 zł, pamiętajcie  także o tym, aby nie wstawiać w treść SMS-a spacji. Z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na danego bloga. Głosowanie trwa do 6 lutego. Dziesięć blogów, które otrzymały najwięcej głosów w każdej kategorii przechodzi do kolejnego etapu. Liczę na waszą sympatię i wsparcie. Za wszystkie głosy już dziś, z góry dziękuję.
Komentarze

 1. Bardzo chętnie zagłosuję - nieszczęście w tym, że większość moich ulubionych blogów startuje... Dobrze, że nie wszystkie w jednej kategorii:))

  OdpowiedzUsuń
 2. trzymam kciuki by się udało :-) Głos już wysłałam.
  Pozdrawiam cieplutko, Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę sukcesu......wysłane. ...Pozdrawiam pa....

  OdpowiedzUsuń
 4. A to Ci zagadka, że też Cię tam umieścili.
  Ale to prawda -jesteś profesjonalistką we wszystkim .
  Życzę powodzenia i wielu wrażeń!

  OdpowiedzUsuń
 5. Lilla, głos oddany, ale konkurencja w tej Twojej kategorii jest miażdżąca!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zupełnie nie rozumiem dlaczego blog został przeniesiony do tej kategorii, ale bardzo bym chciała byś wygrała, bo - niezależnie od kategorii - zasługujesz na to. Sms wysłany, mam potwierdzenie z Onet.pl, o treści: "oddałeś głos na blog kokonlilli.blogspot.com w konkursie Blog Roku 2013", więc jestem spokojna, że mimo, iż zza granicy - dotarł. Pozdrawiam serdecznie! Alina

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home