Polecane posty

Świąteczny poster

Bardzo często dostaję zapytania dotyczące zdjęć lub grafik, które umieszczam w ramkach, a które potem możecie obejrzeć na moich zdjęciach. Głównie pytacie skąd pochodzą. Ogólnie rzecz biorąc z internetu. Sieć to pod tym względem studnia bez dna. Czasami przy wyszukiwaniu całkiem normalnej informacji trafiam przez przypadek na ciekawe źródło inspirujących zdjęć.


Prawdopodobnie dlatego, że głównie używam zakładki IMAGES w Google. Łatwiej mi trafić w ciekawe w sieci miejsca po zdjęciach niż po suchych opisach na stronie głównej przeglądarki. Część z nich trafia do moich "zbiorów"na Pintereście. Inne magazynują się na dysku komputera. Potem zdecydowanie łatwiej wybrać coś fajnego, co pasuje do sytuacji i okoliczności. 


Ale są również takie, które tworzę sobie sama. Głównie grafiki black&white oraz postery tekstowe. Kiedyś powstawało ich sporo. Teraz z braku czasu sporadycznie wykorzystuję programy graficzne. Ostatnio jednak powstały dwa o tematyce świątecznej. Jeden w obecnym najczęściej w takich wypadkach języku angielskim. Drugi już w naszym ojczystym. 


Oba znalazły zastosowanie w moich świątecznych dekoracjach. Widać je również na zdjęciach powyżej. Tymi zrobionymi własnoręcznie oraz kilkoma wyszukanymi i lekko przerobionymi postanowiłam się podzielić. Znajdziecie je gotowe do pobrania na dole strony sklepu Kokon Home. W dziale MOJE KONTO jest zakładka GRAFIKI. Postaram się co jakiś czas zmieniać jej zawartość. Wydaje mi się, że ten gwiazdkowy w języku polskim to fajna propozycja do ozdobienia prezentu lub wyeksponowania w ramce. 

Komentarze

 1. Też często stamtąd "zaciągam" różne cudności do ramek. Szczególnie do ramki w kuchni, gdzie lubię mieć stare kulinarne ogłoszenia i plakaty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ostatnio spotkałam ciekawe rozwiązania na dekoracje ścian na stronie biura aranżacji wnętrz http://anchal.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  jestem jedną z tych zachwyconych grafikami z Twoich zdjęć. Kilka z chęcią widziałabym u siebie. Szczególnie w oko wpadła mi Linda Evangelista. Wydrukowałaś sama czy kupiłaś? PS. Śliczna balerina z KH pobrana, dziękuję, niebawem stanie w ramce :)
  pozdrawiam
  Karolina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Linda zrobiona i wydrukowana prze ze mnie. Nie będę jej umieszczać na KH bo obiecałam to blogerkom, które je dostały ode mnie w prezencie. Ale jeszcze w grudniu pojawią się nowe. Więc może ci się spodobają równie mocno.

   Usuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home