Polecane posty

Tylko krowa nie zmienia zdania

Podobno tylko krowa nie zmienia zdania. Nie wiem kto jest autorem tego powiedzenia i dlaczego akurat krowie przypisał tę cechę. Z codziennej obserwacji wiem, że krowa nie jest w tym odosobniona, bo znajdzie się kilku polityków, którzy od lat wbrew logice obstają przy swoim. Uczciwie przyznaję, że krowy jednak darzę zdecydowanie większą sympatią niż polityków.


Nie uciekajmy jednak w politykę bo ma być o mojej zmianie zdania. A dotyczy ona kwestii desek kuchennych. Jeszcze kilka lat temu miałam dwie dyżurne, głęboko schowane w szafce. Nie był to bowiem przedmiot uchodzący za dekoracyjny. Czasy się jednak zmieniły a deska kuchenna zyskała sobie nową pozycję. Wystarczy przejrzeć blogi lub czasopisma wnętrzarskie żeby się przekonać, że stała się przedmiotem godnym eksponowania.
Mało tego im tych desek więcej tym lepiej. No i nie dziwi mnie to bo też wybór szeroki i niezwykle ciekawy. Uległam i ja potrzebie posiadania różnych fajnych desek. Mam w swojej kuchni drewniane, ceramiczne, marmurowe. O różnych wielkościach, kształtach i kolorach. Każda z nich ma inne przeznaczenie, bo nie wszystkie są odporne na te najbardziej hardcorowe prace kuchenne. Dlatego pojawiła się ostatnio nowa z płyty mineralno akrylowej.


Minimalistyczna forma i prostota ale jednocześnie wytrzymałość i łatwość utrzymania w czystości. Deska Solid Surface jest dwustronna: przednia strona służy jako część robocza, druga jako dekoracyjna, na której można w ekskluzywny sposób podać sery, wędliny, czy owoc. Wyprofilowane brzegi pozwalają ją wygodnie podnieść i wykorzystać jako tacę. Występuje w dwóch kolorach: piaskowym i białym.
Zdecydowanie nadaje się do tych trudnych prac. Dzięki temu moje ceramiczne, drewniane i marmurowe deski mają możliwość zachowania dobrej formy na dłużej. Producentem jest polska firma Ergonomic. Na Facebooku firmy znajdziecie więcej informacji - https://www.facebook.com/ergonomicDeskaDoKrojenia/. Naprawdę warta polecenia. Weszłam w kontakt z producentem więc dla zainteresowanych jest możliwość sprowadzenia desek na zamówienie indywidualne.
DeskaDoKrojenia Deska kuchenna do krojenia Solid Surface
Wymiary deski: 39,5 cm x 24,5 cm
Waga: 1,8 kg
Materiał: płyta mineralno-akrylowa DuPont® Basic Surfaces,
Kolorystyka: off white, beżowy
Dodatkowe informacje: materiał, z którego wykonana jest deska posiada atest higieniczny PZH
 

Komentarze

 1. Fajna deska...tylko chyba troszkę ciężka.
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam i ja słabość do desek bo mam ich chyba pięć a w zupełności by mi starczyły dwie;) Ale lubię i co zrobić...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lila, deska świetna! Mój mąż mi kupił ostatnio w Biedrze i na niego nakrzyczałam bo lubię ciężkie. Widzę beziki :))) ja dziś używałam też bezików przy sesji poduszkowej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. deski tak lubię deski mam ich troszke ;) w kuchni

  OdpowiedzUsuń
 5. ja zdecydowanie preferuję te szklane - trzeba uważać by nei rozbić, ale zbierają bakterii :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home