Polecane posty

Droga do spełaniania marzeń

Noszę się z nowym projektem, zakrojonym naprawdę na sporą skalę. Biorę tu pod uwagę oczywiście swoją skalę. Boję się ale podobno, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Nie tyle o spijanie szampana, ile o spełnianie marzeń mi chodzi. Przy okazji realizacji tych planów trafiam w ciekawe miejsca, spotykam  ludzi z pasją, czasami mam przyjemność oglądać masę  ładnych  przedmiotów. Dzięki uprzejmości jednaj z tych osób mogę Wam zaprezentować coś, co mnie się spodobało. Przedmioty te można oczywiście kupić. Zaproponowano nawet specjalną cenę dla pasjonatek ładnych rzeczy.  Wydaje mi się, że cena jest naprawdę korzystna. Łatwo to zresztą sprawdzić w sieci. Postanowiłam je prezentować w oddzielnych postach. Na początek coś romantycznego.


Komplet składający się z dwóch kubków. Romantyczny motyw dekoracyjny, nawiązujący do starych carte postale. Dodatkowo śliczne pudełko, które jest jednocześnie eleganckim i stylowym opakowaniem. Do świąt co prawda zostało jeszcze trochę czasu, ale o prezentach można pomyśleć już teraz. Jeśli nie dla siebie to dla kogoś bliskiego, kochającego takie klimaty.


Cena kompletu  50 złotych + koszt przesyłki

Do kubków można dokupić stylowy czajniczek, z tym samym motywem. Czajniczek niestety jest w zwykłym kartoniku.


Czajniczek ma około 15 centymetrów wysokości. Można ocenić wielkość porównując z kubkiem ustawionym obok. Na drugim zdjęciu widoczna jest pozostała część grafiki.


Cena czajnika 55 złotych + koszt przesyłki

Trzeci element stanowi komplet talerzy. W pudełku są dwa identyczne, oczywiście motyw dekoracyjny to różane elementy, motyl i tekst.


Talerze mają średnicę 20 centymetrów, czyli są to raczej większe deserowe naczynia.

Cena kompletu talerzy 46 złotych + koszy przesyłki

Wszystkie przedmioty są nowe, oryginalnie zapakowane z pełnymi oznaczeniami producenta. Porcelana ta pochodzi z Niemiec. Ze względu na starannie dopracowane opakowania doskonale nadaje się na prezent. Zresztą, znając waszą pomysłowość, wiem, że pudełka też znajdą właściwe zastosowanie.


Jeśli chodzi o koszty przesyłki to są one standardowe, zgodne z cennikiem poczty. Paczka do kilograma to 9,50 złotych. Gdyby ktoś jednak chciał kupić kilka przedmiotów to koszt będzie zależny od wagi przesyłki. Cennik oczywiście do wglądu na stronie Poczty Polskiej.
Jeśli spodobają Wam się te przedmioty i zechcecie je kupić proszę o pozostawienie komentarza pod postem. Jeżeli wolicie bardziej osobiście to proszę o maila na adres weneda13@wp.pl. Chętnie również odpowiem na Wasze pytanie. Szczegóły dotyczące formy zapłaty i przesyłki ustalimy już mailowo. Przepraszam, że taki długi ten post ale chciałam pokazać wszystko jak najdokładniej.


Komentarze

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home