Polecane posty

Sezon na kwiaty

Na wielu waszych blogach pojawiają się kwiatowe kompozycje. Najczęściej z polnych kwiatów zebranych w okolicy. Ja nie mam gdzie narwać polnych, ogrodowych też niestety nie mam. Skazana jestem na to, co uda mi się upolować w kwiaciarni albo od ulicznego sprzedawcy. Zazdroszczę wam tych pięknych ogrodów, o tej porze roku  pełnych kwiatów. 


Wpadam co kilka dni, w drodze z pracy do domu, do kwiaciarni i sprawdzam, co ciekawego się pojawiło. Tym razem udało mi się trafić na białe kwiaty. Wiązanka uzupełniona zielonymi chaszczami rosnącymi w okolicy.


Bukiet stanął w przedpokoju na konsolce. To pomieszczenie jest długie, wąskie i dość ciemne. Ale czasami należy mu się dopieszczenie. Białe rozjaśniło ten kącik. Nad konsolką zdjęcie katastrofy kolejowej, moim zdaniem niezwykle malowniczej. Poza tym przypuszczam, że ofiar w ludziach nie było.


Obok cyferkowe wieszaczki na klucze. Powiesiłam chociaż mam zamiar je zamontować na postarzonych deseczkach. Zanim się za to zabiorę powiszą sobie tak solo. Wieszaczki zakupione w Brocante.


_______________________________________________________________________
"Faceci od razu chcą iść do łóżka, a potem być może zechcą z tobą pogadać. Kobiety najpierw pragną porozmawiać, a potem, ewentualnie, chcą się z kimś przespać i to cała prawda jakiej się nauczyłam. Skoro świat rządzi się tą zasadą, to w porządku, będę używać jej dla swoich celów."
                                                                                           ( Jonathan Carroll "Na pastwę aniołów")

 

Komentarze

  1. nie martw się, ja mam ogród a na nim jedna róże hihi.
    ale na razie na razie, bo jak se zasadzę jak mi kwieciem buchnie, to za 5 lat będzie co fotografować.
    buziole

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie też w tym roku kwiatów mało, bo jak pisałam u siebie wszystko praktycznie wypieliłam ;) Te z kwiaciarni są równie piękne :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home