Polecane posty

Mnie się przyda wszystko

Mnie się przyda wszystko. Taki typ! Zanim coś wyrzucę to się zastanowię czy tego jeszcze nie wykorzystam. Pewne rzeczy po jakimś czasie i tak lądują na śmietniku bo się okazało, że nie mam na nie pomysłu albo już ich nie potrzebuję. Staram się nie chomikować nadmiernie i nie zagracać mieszkania. 


Dlatego co jakiś czas robię wielką akcję odgruzowania i wtedy bez skrupułów pozbywam się wielu rzeczy. A to mój ostatni recyclingowy pomysł. Pewnie wiele z was zwróciło uwagę na torebki do pakowania pieczywa w kolorystyce black&white, które od jakiegoś czasu można spotkać w jednym z marketów.


Mnie od razu rzuciły się w oczy. Okazuje się, że nie tylko pieczywo dobrze się w nich czuje. Moje hiacynty też :) Paskudnej doniczki nie widać a torebka zatrzymuje wilgoć więc nawet jak zapomnę podlać to wytrzymują dłuższą chwilę. Do tych cebulek mam słabość i kupuję niemal każdą, którą spotkam.


Nie mam tylu jednakowych osłonek a nie zawsze chcę mieć po kilka w dużym pojemniku.  Dzięki temu pomysłowi wyglądają w grupie jednakowo i prezentują się dobrze. Żeby nie powiedzieć smakowicie :) Oczywiście mam pełną świadomość, że to żaden odkrywczy i wielki pomysł więc potraktujcie ten wpis z przymrużeniem oka oraz akceptacją dla drobiazgów i dziwactw.  

Komentarze

 1. Kochana to nie dziwactwo a pomysłowość :)Super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niby nic odkrywczego, ale ja na to nie wpadłam ;) Niezły patent, muszę go wypróbować!

  OdpowiedzUsuń
 3. Grunt to dobrze wykorzystać te zachomikowane rzeczy:) Torebka się sprawdza, a ostatnio wiele zastosowań takich papierowych skarbów widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tych opakowań i nawet nie wiem co to za market ale bardzo fajna torebka. Ja kupiłam kiedyś białe do pieczywa i też od czasu do czasu wkładam w nie kwiaty :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie wynalazki, nigdy nie wyrzucam wszystkich śmieci:)Zawsze się coś przydaje, wiec nawet sobie nie wyobrażasz jak Cię rozumię:)Fajny miałaś pomysł!:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny pomysł, chyba podpatrzę, bo torebki zamiast doniczek wyglądają super:) I zgadzam się co do tego, że nie warto wszystkiego wyrzucać, zawsze znajdzie się jakiś pomysł na ciekawe DIY, a i potem satysfakcja większa, że zrobiło się coś ładnego samemu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś miała taki system, że jeśli czegoś nie używam ponad dwa lata to nie jest mi to potrzebne. Zależy o co chodzi, bo np. książek się nie pozbywam, ale wg. tej reguły postępuje i raczej dobrze to się sprawdza :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home