Polecane posty

Potrzeba chwili

Proste prace ręczne stały się koniecznością. Okazało się, że potrzebuję ozdobnego pudełka i kartki. Skąd ta potrzeba? Zakończyło się candy na Malowanym Kokonie. Chciałam do cukierasa stworzyć coś od siebie. Coś, co współgrałoby z charakterem breloka. Zaczęło się od skomponowania grafiki w stylu vintage. 

Niestety podczas przenoszenia jej na papier drukarka spłatała mi figla i przekłamała trochę kolory. Wszystko wyszło zbyt zielone. Nie miałam wyjścia, wykorzystałam to, co mogłam. W sumie z granatowym tłem  i żółtą wstążki nie wyszło najgorzej.


Niestety drukarka nie bardzo chciała nadal ze mną współpracować więc przy wydruku kartki pocztowej zrezygnowałam w ogóle z koloru. Powstała wersja czarno-biała, na bazie surowej tektury.


Całość uzupełniłam kokardką w tym samym kolorze, co na pudełku. Mogłam od razu zdecydować się na wersję czarno-białą. Trudno! Mądra baba po szkodzie. Na ostatnim zdjęciu prezentuję właściwą wersję kolorystyczną, która została wydrukowana wcześniej. Niestety w zbyt dużym formacie.


Mam nadzieję, że osoba obdarowana doceni chociaż moje wysiłki.
_______________________________________________________________________
"Zdałem sobie sprawę, że prawdziwą wartość drugiego człowieka odkrywamy dopiero wtedy, kiedy już go nie ma. Jak skarb, który trzymało się w dłoni, ale bezwiednie pozwoliło mu się wyślizgnąć przez palce."
                                                                                                    (Jonathan Carroll "Muzeum psów")


Komentarze

 1. Ja bym sie cieszyla z takiego prezentu, piekne pudelko i idealnie wpisaly sie do nich slodkie beziki :)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostateczna wersja pudełka jest bardzo ładna :) Gdybyś się nie przyznała do błędu kolorystycznego nawet nic bym nie zauważyła :)
  pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiekna grafika, a te kolory wyszly naprawde swietne.
  Ta w wiekszym rozmiarze tez ma super postarzony kolor.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, ja bym się bardzo ucieszyła, gdybym to ja była obdarowywaną:-) bardzo ładna ta grafika, pudełko w tych kolorkach wyszło bardzo oryginalnie, choć ostatecznie ta wersja czarno biała podoba mi się najbardziej.
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno doceni Twoje starania. Kto by nie docenił tak przemyślanego kompletu i tak pięknego :)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home