Polecane posty

Na kremowo- następna poszewka

Tym razem wersja kremowa. Właściwie to złamana biel. Ale to zależy od indywidualnego postrzegania i określania barw. Wczoraj pogoda nas nie rozpieszczała więc fotki takiej sobie jakości.

 
Jako dekoracja grafika, którą wcześniej wykorzystałam już do ozdabiania świec ( do obejrzenia tutaj) i do wykonania abażuru (tutaj). 


 Zmieniłam tylko napis. Sama grafika do obejrzenia i pobrania na blogu Malowany Kokon. Wymiary standardowe 40X40 centymetrów. Zamykana na tak zwaną zakładkę, jeden bok dłuższy, zawinięty do środka. Materiał 100% bawełna. Zalecane pranie ręczne w delikatnych detergentach. 

Podobnie jak poprzednia jest na sprzedaż. Nowa. Cena to 25 złotych plus koszty wysyłki, myślę że jedna sztuka to jakieś 3 złote opłaty na poczcie. Jeśli ktoś zechce ją mieć proszę o komentarz pod postem i ewentualny kontakt mailowy. Następne w "produkcji".
Przy okazji zapraszam na wiosenne kandy na mój drugi blog, graficzny - CANDY
 

_______________________________________________________________________
"Łatwo znaleźć składniki miłości, ale wszystko zależy od tego, jak się je miesza. Potrzeba ogromnej pracy. [...] Po pierwsze, trzeba umieć rozumieć i akceptować. Potem trzeba być najlepszym przyjacielem. Zawsze. Trzeba pracować nad pokonywaniem tego, czego w tobie nie lubi druga osoba. Potrzeba wielkiego serca, mimo że tak łatwo jest po prostu być małym człowiekiem w tak wielu sytuacjach... Czasami iskra zapalająca miłość jest z ludźmi od początku. Ale wielu tę iskrę bierze za płomień, który - jak uważają - będzie trwał wiecznie. To dlatego tak wiele ognia i żaru serc ludzkich po prostu się wypala i w końcu gaśnie. Nad prawdziwą miłością trzeba pracować diabelnie ciężko"
                                                                                    (Jonathan Carroll  "Śpiąc w płomieniu")

 

Komentarze

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home