Polecane posty

Mała niespodzianka

Miłośnicy ładnych wnętrz dzielą się na minimalistów, którzy wprowadzają bardzo oszczędnie dekoracje. Zazwyczaj ograniczają się do kilku stonowanych elementów, a ściany pozostawiają sterylnie puste. Na drugim biegunie są miłośnicy rozbudowanych domowych galerii, które czasami zajmują całe ściany. Obok zdjęć rodzinnych znajdziemy tam ulubione grafiki, a nawet dekoracyjne przedmioty.

Myślę, że ja mieszczę się gdzieś pośrodku. Całkowicie puste ściany raczej mnie dołują, a bardzo rozbudowanych galerii ściennych zwyczajnie się boję. Wiecie jak to jest: "chciałabym, a boję się..." Szukając inspiracji albo obserwując blogi zwracam na nie uwagę, zazwyczaj z ogromnym zachwytem. Wydaje mi się jednak, że nie dam rady równie ładnie ich u siebie skomponować i w rezultacie będą mnie drażniły. 

Mieszam zdjęcia rodzinne, głównie te z moimi wnukami oraz wyszukane grafiki albo fotografie, które do mnie pasują. W związku z tym, że lubię je często zmieniać większość drukuję sama. Z drukarni profesjonalnych korzystam jedynie przy dużych formatach, których moja domowa drukarka nie ogarnie. Wiem z doświadczenia, że większość z nich jest w słabej rozdzielczości i trzeba je wcześniej podrasować w programie graficznym.

Z obsługą takich programów raczej dobrze sobie radzę więc nie stanowi to wielkiego problemu. W ramach doskonalenia warsztatu tworzę od pewnego czasu również swoje małe grafiki oraz obrazki okolicznościowe, na przykład ten z wielkanocnym zajączkiem. Przyszło mi do głowy, że częścią z nich mogę się podzielić z innymi. Na stronie mojego sklepu pojawiła się więc z zakładka, z której można je pobrać. 


Niestety szukanie zakładki stanowiło problem więc na stronie głównej pojawił się specjalny moduł z grafiką miesiąca i linkiem do pozostałych. W kwietniu opublikowałam pierwszą grafikę z tak zwanej serii "gałązek". Będzie składała się z trzech  grafik w podobnym stylu, ale na różnych kolorystycznie tłach. Czy uda mi się je tak zgrać żeby stanowiły całość zobaczymy za jakiś czas. Dzisiaj w ramach zapowiadanej małej niespodzianki zapraszam do obejrzenia tych, które już są - KOKONHOME.PL

Na zdjęciach pozowały:

Pojemnik naszywany koralikami B&W - TUTAJ
Wazon w kształcie ryby BEACH CHIC - TUTAJ
Ceramiczne pojemniki GOLD BLOOMINGVILLE - TUTAJ


Komentarze

 1. ma Pani niebywałe wyczucie stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z ogromną przyjemnością zerknę na darmowe grafiki do pobrania :) To świetny pomysł, aby udostępniać takie rzeczy innym

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa grafik, z chęcią kilka pobiorę, super wpis! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie! Sekret stylowej aranżacji tkwi właśnie w detalach. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nietypowe zestawienie ta ryba, z kwiatami i koralikami :) ja kupiłam sobie podobne do tego wazonika przeźroczyste doniczki do storczyków :) dzięki temu widać ich korzenie, bo jak coś ma zaatakować kwiat to od razu od spodu widać :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home