Polecane posty

Z lotu ptaka

Okazuje się, że z lotu ptaka pewne miejsca zdecydowanie zyskują na urodzie. Tak jest na przykład z pewną miejscowością na irlandzkim wybrzeżu. Moja córka z partnerem i synkiem mieszkają właśnie w Irlandii. Byłam tam kilka razy i pewnie jeszcze będę. Oczywiście nie omieszkali zabrać mnie w miejsca ciekawe i ładne. A teraz mają do dyspozycji drona i te same miejsca dzięki filmikowi mogłam obejrzeć z zupełnie innej perspektywy.


Szczególne wrażenie robią okoliczności przyrody, których ludzkie oko stojąc na ziemi w takim formacie nie ogarnia. I jeszcze jeden, na którym możecie poznać moją starszą córkę i wnuka. To te dwa kochane stwory na moście :) Takie czasy, że babcia widzi wnuka przez Skypa, YouTuba światłowody i kamery. Smutne i trudne to trochę ale lepsze niż brak jakiejkolwiek możliwości. 


Przy okazji możecie zobaczyć kawałek Irlandii. Moje wyobrażenie o tym kraju było ciut inne. Ale fajne jest to, że człowiek może podróżować i weryfikować te wyobrażenia z rzeczywistością. Szkoda by było to zaprzepaścić i na nowo zaostrzyć warunki przekraczania granic. Taka wolność to naprawdę spora wartość. A wiem co mówię, bo dorastałam w czasach komuny i ograniczeń.


Komentarze

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home