Polecane posty

What @ wonderful World

What @ wonderful World! Chciałoby się krzyknąć, bo słońce i wiosna. No niby jest ale nie dla wszystkich. Ja chyba w tym roku tę wiosnę przegapię. A wszystko za sprawą remontu, za który się zabrałam. Byłam przekonana, że do końca kwietnia się z nim uporam. A tu niemal połowa maja a ja nadal w rozsypce. 


Czasu na nic nie mam. Dom zapuszczony straszliwie. Zresztą ja również. No bo oczywiście Zosia Samosia robi prawie wszystko sama. Pocieszające jest to, że nareszcie widać światełko w tym długim tunelu. Mam nadzieję, że jeszcze przed końcem tego miesiąca będę mogła pokazać przynajmniej część efektów mojej pracy. 


Bloga też niestety zaniedbałam na maksa. Jedyne na co mnie stać to wrzucenie czasami fotki na Instagrama. Tak naprawdę to systematycznie wprowadzam tylko nowości do Kokon Home. Przesyłki do klientów też muszą być ogarnięte w jak najkrótszym czasie. Tutaj muszę być zorganizowana bez względu na wszystko.


W nagrodę za ciężką i brudną pracę pozwoliłam sobie na spotkanie w ramach Blogintalk w sobotę w Katowicach. Było warto. Poznałam nowych, wyjątkowych ludzi. Było bardzo fajnie, sympatycznie i inspirująco. Dochodzę do wniosku, że warto uważnie słuchać innych, szczególnie tych młodszych, bo ich spojrzenie na wiele spraw jest dla mnie przyczynkiem do zmiany własnego sposobu postrzegania. 

Tealighty "What @ wonderful world" - TUTAJ 
Mała taca Tinek - TUTAJ 
Magnesy z gwiazdką były ale już wszystkie "wyszły" Komentarze

 1. Czekam z niecierpliwoscia na efekty Twojej pracy :) Pozdrawiam z Alzacji :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Remonty... bardzo ich nie lubię, ale uwielbiam efekt, jaki pozostaje po remoncie :) I u Ciebie też na pewno tak będzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie też było miło Cie poznać i dać się zainspirować :) Tealighty cudne :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przypadkiem trafiłam na piękny blog :) zostaję :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. no to jestem ogromnie ciekawa tego remontu i czekam na to co tam tworzysz...

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciukz a remont i czekam na efekty:)Dasz rade na pewno.Przede mna natomiast remont w czerwcu....az sie boje
  sciskam

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasami są ważniejsze priorytety i tego trzeba się trzymać.Powodzenia w remoncie, na pewno będzie super.Czekam na relację.Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home