Polecane posty

Kuchenne drobiazgi

Wiosna nam się zaczęła i dzięki temu więcej słońca, i więcej światła w mieszkaniu. Uwielbiam je ale niestety widać wtedy wyraźnie wszystkie zimowe niedociągnięcia. Każdy ślad palucha, każdy pyłek, każdą plamę. To mnie najpierw dołuje a potem mobilizuje do wiosennych porządków.


Przy okazji porządków pozbywam się niepotrzebnych przedmiotów. Dzięki temu robi się trochę więcej miejsca na te nowe, przydatne i potrzebne. W tym roku nowości dotyczą głównie kuchni. Jako pierwszy pojawił się marmurowy moździerz.


Nie jestem miłośniczką gotowania i kucharka ze mnie przeciętna raczej, ale i w tej dziedzinie ciągle się rozwijam. Co nawet zauważyła moja starsza córka, która talent kulinarny odziedziczyła po ojcu i bije mnie w kuchni na głowę.


Skoro się rozwijam to i potrzeby mam inne. O moździerzu myślałam już od dawna a ten doskonale się wpasował w moje upodobania. Ma fajny kształt i idealną dla mnie kolorystykę. W tej chwili nie mam go gdzie wyeksponować ale będę przecież kiedyś miała.


Drugi nabytek to apteczne butelki zamykane zatyczkami z naturalnego korka. W kuchni takich pojemników nigdy za dużo. No i ten mobilizujący napis. Mam nadzieję, że od codziennego patrzenia na niego i ja zapałam miłością szczerą do gotowania :) Oby!


A przy okazji kuchennych klimatów chciałam was zaprosić do DECONATKI. Natalia wprowadziła u siebie cykl pod tytułem "Wnętrzarski Piątek", w którym prezentuje wybrane przez siebie wnętrza i pomysły. W kwietniu pojawiła się w jego ramach prezentacja mojego przedpokoju i kuchni - Tutaj.

A w KOKON HOME dziś ostatni dzień akcji  "Weekend Darmowej Dostawy"organizowanej przez serwis Uroda i Zdrowie

Moździerz - TUTAJ 

Butelka 500 ml - TUTAJ  

Butelka 200 ml - TUTAJ

Miseczka w paski Tinek - TUTAJ 
Komentarze

 1. Zakochałam się w buteleczkach :) Takie lubię!

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię tę twoją stanowczość B&W :) Ze mnie też kucharka raczej przeciętna, no nie lubię gotować i już! Ale zauważyłam ostatnio, że w ładnym otoczeniu jakoś chętniej do kuchni zaglądam i milej jakoś stać przy garach- więc sobie w kuchni robię mały remoncik. Może pokocham gotowanie :-)
  Pozdrawiam- miłej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kuchenne dodatki!!! To co lubimy najbardziej :) Ostatnio napisałam na ten temat post! Jest tyle pięknych przedmiotów do kupienia , że trudno się im oprzeć :)

  Zapraszam do siebie grey-house.blogspot.com

  Pozdrawiam Patti  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne nabytki :) Bardzo podoba mi się i moździerz ( dosłownie jakby dla Ciebie zrobiony :))) jak i buteleczki... super :)
  Pozdrawiam cieplutko, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakochałam się w tym moździerzu <3 Cieszę się że mogłam pokazać na moim blogu Twoje wnętrze, bo jest przepiękne :)))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home