Polecane posty

Wynki losowania - Give Away 8 Marca

Kilka dni temu zakończył się Give Away, ogłoszony z okazji 8 marca. Sponsorem nagród w tej rozdawajce był internetowy sklep z bielizną ANNA. Nagrody stanowią bony o różnej wartości:
1 bon o wartości 100 złotych
1 bon o wartości 50 złotych
5 bonów o wartości 20 złotych.
Pod postem znalazło się 55 komentarzy, w tym jeden podwójny. W losowaniu więc wzięły udział 54 uczestniczki. Oto liczby wygenerowane za pomocą losowego generatora liczb:


Bonów było siedem więc i wylosowanych liczb jest dokładnie tyle samo. Pierwszy na liście numer otrzymuje bon o wartości 100 złotych, drugi o wartości 50 złotych, pięć kolejnych to bony 20 złotowe. Tak wygląda więc pełna lista nagrodzonych:
 

W tym miejscu jeszcze raz  bardzo dziękuję za hojne nagrody. Wszystkim wylosowanym dziewczynom gratuluję wygranej, a pozostałym serdecznie dziękuję z wspólną zabawę. Bardzo proszę o kontakt mailowy na adres weneda13@wp.pl celem ustalenia szczegółów i danych adresowych do wysyłki. Zapraszam również na zakupy do sklepu Anna. Link znajdziecie na pasku bocznym. 
Komentarze

 1. Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie, a w szczególności tym, którym dopisało szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I tym razem się nie udało, ale mówią że jak się nie ma szczęścia w grach to ma się w miłości. W moim wypadku to prawda. Przesyłam serdeczne gratulacje zwyciężczyniom, a Lilli dziękuję za zabawę.
  T.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje i dziękuję za miłą zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za zabawę i gratuluję dziewczynom!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, bardzo się cieszę :).

  Jutro napiszę e-maila.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję! Miła niespodzianka - Mariola.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home