Polecane posty

Coraz bliżej

Coraz bliżej święta... Czas zabrać się za kompletowanie prezentów. Nie lubię wszystkiego na ostatni moment kupować. A na samych prezentach sprawa się przecież nie kończy, bo trzeba je jeszcze efektownie zapakować.
 
 
Prezentów jeszcze nie kupiłam ale mam już kilka pomysłów na ich opakowanie. Postanowiłam, że męskie i damskie opakowania będą się różniły kolorami. Co komu przypadnie okaże się pewnie już w ostatniej chwili. Oczywiście ten dla wnuka dostanie jeszcze inną kolorystykę i formę.
 
 
Moim zdaniem prezent dla dziecka musi się rzucać w oczy bardziej niż te dla dorosłych. Inspiracji w gazetach i sieci co niemiara. Trudno w tej dziedzinie być wyjątkowo oryginalnym. Za to można puścić wodze fantazji i wyżyć się kreatywnie na maksa.
 
 
W końcu w tym świątecznym okresie uchodzi nam na sucho prawie niemal każda przesada. Pewnie każda z nas ma zapas wstążek różnego rodzaju. Papier do pakowania w przeróżne wzorki. Przyda się również dekoracyjna taśma samoprzylepna lub ozdobny sznurek. 
 
 
Zapasy, zapasami ale i tak co roku znoszę do domu nowe. Pewnie też tak macie! Podobno od nadmiaru głowa nie boli. W końcu i tak się wszystko kiedyś przyda. Święta są przecież co roku a okazji do dawania i pakowania prezentów co najmniej kilka w roku.
 
 
Prawie wszystko ze zdjęć znajdziecie w Kokon Home. Prawie bo pewne rzeczy się już wyprzedały a inne są w sumie na wyczerpaniu. Są również takie, które dokładamy sami w prezencie naszym klientom.
 
 
Sznurek - TUTAJ
Tasiemka Green Gate  - TUTAJ
Przywieszki - TUTAJ
Taśma WASHI - TUTAJ
 
 

Komentarze

 1. Co roku mam wrażenie, że oprócz tych kiczowatych papierów ozdobnych nie ma nic "normalnego" Rzadko udaje mi się dostać papier w gwiazdki więc w zeszłym roku kupiłam zwykły szary pakowy i podrasowałam wstążkami i dodatkami. Czas faktycznie zacząć się rozglądać za prezentami, bo to tak szybko zleci, że człowiek nim się obejrzy będą święta :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł, by owijać prezenty i bawić się ich wzorami. Teraz, niestety ludzie tylko pakują je w torebki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł! Spróbuję to u siebie wypróbować :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home