Polecane posty

Kolory lata

Ja zwolenniczka monochromatycznych okoliczności upajam się kolorami jakie niesie z sobą lato. To przede wszystkim barwy letnich owoców i kwiatów. Owoce szybko znikają i cieszą głównie smakiem. Kwiaty natomiast pozostają z nami na dłużej. Przynoszę je ze spaceru albo sklepu, bo nie jestem szczęściarą posiadającą ogród. Niestety!
 
 
Nie musi to być od razu wielka wiązanka kosztująca krocie. Czasami większe wrażenie robi pojedyncza gałązka bo widać wtedy każdy detal. A jeśli do tego ma tak zdecydowany kolor to nadmiar w ogóle nie jest wskazany. Zwłaszcza u mnie :) Chociaż uczciwie przyznaję, że  z zazdrością patrzę na wasze duże, ogrodowe bukiety.
 

Nie mam w domu zbyt wielu wazonów. Myślę, że można je na palcach jednej ręki zliczyć. Wybieram takie, które się szybko nie znudzą. Zazwyczaj są z transparentnego lub barwionego szkła ale bywają również kolorowe wyjątki. Najchętniej zestawiam je z fotografiami i tutaj już koniecznie w wersji black&white. Uważam, że mają zdecydowanie więcej uroku niż kolorowe. Człowieka nie rozprasza nadmiar barw. Zwraca uwagę na treść.
 
 
Często pytacie w mailach i komentarzach skąd je biorę. Dlatego co jakiś czas umieszczam dla was coś nowego w zakładce grafika na stronie sklepu. W lipcu trafiło tam nowe zdjęcie. Warto zajrzeć i pobrać na własne potrzeby. Zachęcam również do sprawdzenia co ciekawego w dziale NOWOŚCI. Część ostatniej dostawy już trafiła na półki. Reszta pojawia się sukcesywnie w miarę moich możliwości i mocy przerobowych. Kolorowej reszty lata Wam życzę.
 
 
 

Komentarze

 1. Pieknie u Ciebie. Uwielbiam stonowane biele, szarości i czernie łamane kolorami kwiatów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świeże kwiaty zawsze muszą być w domu, nawet zimą kupuję je bez opamiętania. U Ciebie kropla koloru zawsze wygląda pięknie, właśnie dzięki temu, że pomieszczenia są monochromatyczne :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Świeże kwiaty zdecydowanie dodają życia pomieszczeniu. Zwłaszcza kiedy na dworze brzydko i zimno :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home