Polecane posty

Nie tylko plakat - Wyniki

Muszę przeprosić za mały poślizg. Powinnam wyniki ogłosić najpóźniej drugiego lipca, ale nie mogę się wyrobić i dopiero dziś znalazłam chwilkę. Efekty małego podsumowania są takie, że swoje komentarze pod postem z plakatami do wygrania zostawiło 41 osób. Jedna z dziewczyn nie wyraziła zainteresowania żadnym, a jedna wybrała nr3 :). Ale się zaraz poprawiła. Zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszył się plakat numer 2. Chęć wygrania go potwierdziło 30 pań. Natomiast na plakat numer jeden było chętnych tylko 10. Nie wiem dlaczego ale myślałam, że będzie odwrotnie.


Przy wyborze zwycięzców zazwyczaj zdaję się na ślepy los. Tym razem postanowiłam dodać do siebie pierwsze cyfry z liczb zainteresowanych i wyszła mi ostatecznie czwórka. Los wskazał więc na czwarty w kolejności komentarz dotyczący plakatu numer 1. A jego autorką jest Gosia, która zostawiła komentarz jako anonim w związku z tym wysyłam maila z informacją. Natomiast czwarty w kolejności komentarz dotyczący plakatu numer dwa jest autorstwa Patti z Grey Home. Gratuluję i serdecznie dziękuję wszystkim za udział w zabawie. Wylosowane Panie poproszę o namiary na siebie. 


A ja przy okazji pokazuję, że uwielbiam dobre teksty nie tylko na posterach. Ten z dekoracyjnej butelki rozśmieszył mnie do łez. Postawiłam więc w widocznym miejscu i uznałam, że to doskonałe motto na trudne momenty. Pozwala nawet przy największym kłopocie się uśmiechnąć i z optymizmem pomyśleć, że najprostsze rozwiązania bywają zazwyczaj najlepsze. Że zła passa nie trwa wiecznie, a część problemów z biegiem czasu rozwiązuje się sama. No i chodzenie na lewo nie musi być zgubne :)


Ja w ogóle bardzo lubię takie dekoracyjne butelki. Mają bowiem wiele zastosowań. Mogą być wazonem i mieszczą się na wąskiej półce Ribba, na którą nie wchodzi mi żaden wazon. Nadają się do serwowania soku albo mleka do kawy. A nawet jako pojemnik na sól do kąpieli. Wygodne, proste, ładne i pomysłowe. Dlatego tego typu butelki znajdziecie również w ofercie (link) Kokon Home.  A poza tym są taką męską w charakterze dekoracją. Co dodatkowo podkreśliłam zdjęciem modela stylizowanego na Posejdona. A co niech raz będzie facet!
Komentarze

 1. Dzięki za zabawę
  dziewczynom gratuluję
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawa była super. Nie wygrałam ale dziękuję :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Przegapiłam, szkoda, gratulacje wygranych, a następnym razem ustawię się oczywiście w kolejce :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lilla!
  Dziękuję! Wspaniała wiadomość! Plakat znajdzie zasłużone miejsce!
  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję dziękuję! Pierwszy raz coś wygrałam w Internecie:) maila już wysłałam Gosia

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Witam i cieszę się z wizyty.instagram @kokonhomeCopyright © Kokon Home